Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (707)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Daga zostaje wysłana do mieszkania Doroty Matusiak, żony nieżyjącego już funkcjonariusza. Znaleziono tam liczne ślady krwi, ale samego ciała brakuje. Górskiej ma pomóc oficer ABW Konrad Hakiel.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu wrocławskich śledczych, rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zachodzą spore zmiany, a życie kilkorga z nich zostaje wywrócone do góry nogami. Załogę naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z funkcjonariuszek.

W tym odcinku

Daga zostaje wysłana do mieszkania Doroty Matusiak, żony nieżyjącego już funkcjonariusza. Znaleziono tam liczne ślady krwi, ale samego ciała brakuje. Do pomocy Górskiej oddelegowany zostaje oficer ABW, Konrad Hakiel. Daga domyśla się, że będzie patrzył jej na ręce. Odkrywa on, że zniknięcie Matusiak przypomina morderstwa sprzed lat, których dopuszczał się niejaki Rylski. Pisał on krwią swoich ofiar wiadomości dla policji. W tej sytuacji jest podobnie. Na ścianie znalazła się liczba 24, co oznacza, że stróże prawa mają dobę na rozwiązanie sprawy, zanim zginie kolejna osoba. Problem w tym, że podejrzany został zastrzelony kilka lat temu. Kubis swoimi kanałami odkrywa, co mogło stać się z Jaworem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...