Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (706)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Kalicka otrzymuje sprawę zaginionej Natalii. Dziewczyna chciała żyć na przekór społecznym normom. Była też obrończynią zwierząt. Baśka dowiaduje się, że ostatnio weszła w zatarg z właścicielem ubojni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu wrocławskich śledczych, rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zachodzą spore zmiany, a życie kilkorga z nich zostaje wywrócone do góry nogami. Załogę naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z funkcjonariuszek.

W tym odcinku

Kalicka otrzymuje sprawę zaginionej Natalii. Poszukiwana Natalia mieszkała w pustostanie - to bezkompromisowa dziewczyna, która chciała żyć na przekór społecznym normom. Była też zaangażowaną obrończynią zwierząt. Baśka dowiaduje się, że ostatnio weszła w zatarg z właścicielem ubojni, za którą znaleziono martwe zwierzęta. Kopernik znajduje ślad po zaginionej w najmniej oczekiwanym miejscu, czyli we własnym obiedzie. Kalicka nadal nie ma żadnych wieści o losach Sławka. Tymczasem on nawiązuje kontakt z bandytami, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego żony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...