Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono ciało motorniczego, byłego żołnierza. Policjanci poszukują podejrzanych. Jednocześnie poznają szczegóły z życia osobistego ofiary. Tuż przed śmiercią mężczyzna zakończył swój związek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie Wilczaka zastąpi komisarz Andrzej Sochoń z Zakopanego.

W tym odcinku

Na pętli tramwajowej zostaje znalezione ciało motorniczego Marka Bromeckiego. Okazuje się, że ofiara to były żołnierz. Alex znajduje jego telefon komórkowy w pobliskiej studzience kanalizacyjnej. Urządzenie jest zniszczone, ale komisarz Sochoń podejrzewa, że może okazać się ważne w śledztwie. Niebawem z nagrania z monitoringu funkcjonariusze dowiadują się, że Bromecki w czasie swojego ostatniego kursu stanął w obronie pasażerki, którą zaczepiało dwóch agresywnych wyrostków. Pada podejrzenie, że mogli oni szukać zemsty na motorniczym, kiedy ten zakończył pracę. Policjanci rozpoczynają poszukiwania podejrzanych. Jednocześnie poznają szczegóły z życia osobistego denata. Okazuje się, że Marek Bromecki na kilka tygodni przed śmiercią rozstał się w burzliwych okolicznościach ze swoją dziewczyną Różą Dobrzańską. Komisarz Sochoń prowadzi skomplikowane śledztwo. Prywatnie musi stawić czoło niespodziewanej wizycie członka swojej bliskiej rodziny.

Występują

Twórcy

Ładuję...