Billions 2: Optimal Play (3)
(Billions: Optimal Play)

W skrócie
Axelrod zastanawia się nad zakupem klubu NFL. Zdobywa też nowego sojusznika. Chuck rozpoczyna śledztwo w sprawie potężnego banku. Pracownicy Axe Capital uczestniczą w turnieju pokera.
Oglądaj w telewizji
Opis
Ambitny prokurator generalny Chuck Rhoades (Paul Giamatti), który próbował przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis), znajduje kompromitujące go informacje. Bogacz szuka więc sposobu, aby zemścić się na swoim przeciwniku. Przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości i prominentny milioner po raz kolejny stają do bezpardonowej walki. Rhoades wierzy, że uda mu się odnieść ostateczne zwycięstwo nad łamiącym prawo biznesmenem. Druga seria opowiadająca o starciu dwóch silnych osobowości, które zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.
W tym odcinku
Axelrod zastanawia się nad zakupem klubu NFL. Zdobywa też nowego sojusznika. Chuck rozpoczyna śledztwo w sprawie potężnego banku. Liczy, że nowy informator pomoże mu znaleźć trop. Pracownicy Axe Capital uczestniczą w turnieju pokera, a Lara uruchamia swój nowy biznes.
Występują





























