Na ratunek 112: Mamusia z piekła rodem (754)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Angelika poznaje przez internet Ignacego. Na spotkaniu dowiaduje się, że mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. Niespodziewanie w restauracji pojawia się matka chłopaka. Siłą zbiera go do domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie zobaczymy historie, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Zdrowie, a nierzadko również życie bohaterów zależą od wiedzy i doświadczenia dyżurujących pod numerem 112 operatorów z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. To właśnie ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt i instruują poszkodowanych przez telefon. Są odpowiedzialni za sukces akcji ratowniczej i dalsze losy potrzebujących pomocy ludzi. Sytuacje, z jakimi muszą się zmierzyć, balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Angelika poznaje przez internet Ignacego. Na spotkaniu dowiaduje się, że młody mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. Niespodziewanie w restauracji pojawia się matka chłopaka, Iwona. Kobieta twierdzi, że jej syn jest ciężko chory. Kiedy Ignacy zaczyna się buntować, Iwona wstrzykuje mu środek uspokajający i zbiera go do domu. Po tym zdarzeniu kontakt z chłopakiem urywa się. Angelika znajduje jednak jego adres w internecie. Postanawia odwiedzić Ignacego i dowiedzieć się, co spotkało jej nowego znajomego.

Zobacz także

Ładuję...