Gra o tron 6: The Winds of Winter (10-ost.)

(Game of Thrones 6: The Winds of Winter)

serial fantasy USA 2016  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

W Królewskiej Przystani rozpoczyna się proces. Cersei nie stawia się w sepcie. Lancel odkrywa, że królowa matka przygotowała zemstę. Samwell rozpoczyna szkolenie. Bran poznaje prawdę o Jonie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Dla wielu z nich dążenie do objęcia tronu jest także sposobem na przetrwanie. Szósty sezon nagradzanego serialu HBO, nawiązującego do sagi powieściowej George'a R.R. Martina.

W tym odcinku

W Królewskiej Przystani rozpoczyna się proces. Cersei jednak nie stawia się w sepcie, co niepokoi Margaery. Lancel odkrywa, że królowa matka przygotowała straszliwą zemstę. Samwell dociera do Cytadeli i rozpoczyna szkolenie. Davos poznaje prawdę o losie księżniczki Shireen. Arya skreśla kolejne nazwisko ze swojej listy. Bran poznaje wstrząsającą prawdę o Jonie. Lordowie północy gromadzą się w Winterfell. Jon ostrzega ich przed prawdziwym wrogiem nadchodzącym wraz z zimą.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...