Obława (3-ost.)

(Manhunt: The Suspect)

serial kryminalny Wielka Brytania 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po aresztowaniu Bellfielda Sutton zdaje sobie sprawę, że ma tylko 72 godziny, aby powiązać go z trzema morderstwami i usiłowaniem zabójstwa. Musi też nakłonić inne wydziały do współpracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sierpień 2004 roku. W Londynie zostaje odnalezione ciało młodej kobiety, 22-letniej francuskiej studentki Amélie Delagrange. Sprawę bada policjant śledczy Colin Sutton (Martin Clunes). Niestety, ma on trudności z odnalezieniem jakichkolwiek znaczących śladów na miejscu zbrodni oraz ustaleniem motywu działania sprawcy. Ponieważ w okolicy w ostatnim czasie dochodziło do ataków na młode kobiety, a nawet morderstw, wszystkie te przypadki zostają przeanalizowane. Okazuje się, że ta sama osoba mogła w lutym 2003 roku zabić Marshę McDonnell. Odtąd dla błyskotliwego i nieustępliwego Suttona staje się jasne, że poszukuje seryjnego mordercy. Serial zainspirowany prawdziwym policyjnym śledztwem.

W tym odcinku

Po aresztowaniu Bellfielda Sutton zdaje sobie sprawę, że ma tylko 72 godziny, aby powiązać go z trzema morderstwami i usiłowaniem zabójstwa. Musi też nakłonić inne wydziały do współpracy ze swoim, inaczej nie wygrają sprawy. Niebawem na komisariacie zjawia się żona Bellfielda. Kobieta ma złożyć zeznania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...