Sortownia (8)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek dowiaduje się, że ranny w wypadku Igor trafił do szpitala. Informacja o stanie syna dociera także do Nicole. Olga kontynuuje swoje śledztwo. Mówi Romanowskiemu, co udało się jej ustalić.

Oglądaj w telewizji

Nd 3.03 2:50
CANAL+ 4Klogo

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

Igor ulega wypadkowi. Jacek dowiaduje się, że chłopak trafił do szpitala. Informacja o stanie syna dociera także do Nicole. Olga kontynuuje swoje śledztwo i w końcu odkrywa prawdę. Mówi Romanowskiemu, co udało się jej ustalić. On twierdzi jednak, że lekarka nie ma wystarczających dowodów. Justyna postanawia zemścić się na Robercie. Jacek też chce wymierzyć mu sprawiedliwość. Niebawem Traczyka potrąca samochód.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...