Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3670

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta bierze wolny dzień, by pojeździć na rowerze. Niestety dochodzi do wypadku. Poturbowana Leśniewska jest przerażona, gdyż ma prowadzić program na żywo. Krzysztof chce nakłonić Grześka do zwierzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Marta przeżywa kryzys spowodowany tym, że ostatnio spędza w stacji całe dnie. Bierze wolny dzień, by pojeździć na rowerze. Niestety, na dziedzińcu kamienicy dochodzi do wypadku, a Leśniewska wywraca się na bruk. Ma poobijaną i podrapaną twarz. Jest przerażona, gdyż pojutrze prowadzi program na żywo. Była żona Smolnego dzieli się z nim obawami dotyczącymi ich syna, Grześka. Krzysztof stawia na konflikt z obecnym partnerem Natalii. By dowiedzieć się, o co chodzi, czeka na syna przed szkołą. Grzegorz początkowo niechętnie rozmawia z ojcem. Wreszcie wybucha płaczem. Darkowi nie podoba się, że Czerski tego dnia pozuje Kasi. W dodatku Mariusz w ogóle nie przychodzi do pracy. On z kolei ma podejrzenia wobec Anety - z pewnością chce być ze Żbikiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...