Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3669

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor wyznaje Eli, że tylko ona się dla niego liczy. Wieczór przerywa telefon od Jaworskiej, która błaga o pomoc. Prezes stacji zaprasza Martę na lunch. Gęba nagrywa ich wspólne wyjście.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Igor, podczas treningu w klubie Bradeckiej, dostrzega Oskara, który jest mocno pobudzony i zachowuje się agresywnie. Po powrocie wyznaje Eli, że tylko ona się dla niego liczy. Robi na żonie dobre wrażenie, gdy przygotowuje kolację. Niestety, miły wieczór przerywa telefon od Jaworskiej. Przerażona kobieta błaga Nowaka o pomoc, ponieważ wściekły Oskar wszystko niszczy. Dziennikarz rusza na ratunek. Arek chce zabrać Ewę do restauracji. Ostrowska - niewyspana, a także zmęczona opieką nad mamą - stwierdza, że musi jej pilnować. Jak się okazuje, zapomniała o rocznicy ślubu, co jednak nie zaskakuje partnera. Prezes stacji, Barański, gratuluje Marcie. Przedstawia się też jako fan Leśniewskiej. Zaprasza ją na lancz. Gęba nagrywa reporterkę wychodzącą z szefem. Przekazuje filmik Romie, a ona planuje zrobić z niego użytek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...