Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3668

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbietę dręczą złe przeczucia dotyczące męża. Postanawia zapytać wprost o Judytę. Tadeusz przekonuje Mariannę, żeby nie rezygnowała z operacji. Wdzięczna pacjentka zaczyna go całować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Kiedy Igor odbiera Julkę po treningu, wpada na Judytę. Kochanka wspomina o zagranicznym stypendium dla córki Nowaka. Elżbietę dręczą najgorsze przeczucia dotyczące męża. Postanawia zapytać wprost o właścicielkę klubu walk. Naczelny proponuje Dagmarze, by napisała tekst o współczesnym "Tulipanie" - oszuście z portalu randkowego. Dziennikarka idzie na spotkanie z uwodzicielem. Tam przypadkiem koncentruje uwagę na... Emilu. Po serii pomyłek rozpoczynają szczerą, serdeczną rozmowę, po której Larson podejmuje ważną życiową decyzję. Zamiar zaskakuje Beatę i Pawła. Tadeusz z powodzeniem przekonuje Mariannę, żeby nie rezygnowała z operacji. Wdzięczna pacjentka zaczyna go całować. Widzi ich Daria. W dodatku młody Zakościelny musi się zmierzyć z oprawcą Marianny. Nieoczekiwanie otrzymuje wsparcie od Darka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...