Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3667

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula chce wiedzieć, co Jagna czuje do Kamila. Terapeutka twierdzi, że tylko się przyjaźnią. Hoffer wypisuje ze szpitala matkę Kolendy. Zawiedziona Boska wyznaje, że pragnie, by zostali rodziną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ula chce wiedzieć, co Jagna czuje do Kamila. Terapeutka niepewnie wyznaje wyraźnie zawiedzionej nastolatce, że tylko się przyjaźnią. Hoffer wypisuje ze szpitala matkę Kolendy. Jak stwierdza Boska - pragnie, żeby zostali rodziną. W drodze do domu wyrzuca córce nieszczerość wobec młodego lekarza. Przecież urodzi jego dziecko. Zrozpaczona była żona zawiadamia Smolnego o zaginięciu ich syna. Razem jadą do Poznania, gdzie szukają Grześka. Ada zajmuje się sprawą dziesięciolatki, która padła ofiarą seryjnego zabójcy. Podczas rozmowy z ojcem dziewczynki dociera do niej bezmiar okrucieństwa psychopaty. W tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą. Powstają plany zekranizowania książki dziennikarki w formie serialu. Natomiast morderca nikogo nie interesuje. Marta pozwala Ksaweremu uczestniczyć w próbnych zdjęciach z jego idolem, Gębą. W dodatku gwiazdor wygrywa starcie z kłopotliwym gościem programu. Roma zachęca mężczyznę do działania. Planuje pozbyć się Leśniewskiej...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...