Sortownia (7)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR-ze Wiktor walczy o życie. Olga dzieli się z ordynatorem swoimi podejrzeniami na temat ostatniej serii zgonów na oddziale. Uparcie drąży sprawę i konfrontuje się z Wolińskim.

Oglądaj w telewizji

Nd 3.03 2:05
CANAL+ 4Klogo

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

Na SOR-ze Wiktor walczy o życie. Olga dzieli się z ordynatorem swoimi podejrzeniami na temat ostatniej serii zgonów na oddziale. Uparcie drąży sprawę i konfrontuje się z Jackiem. Justyna umawia się na sesję terapeutyczną u Roberta. Potem wybiera się na imprezę z Igorem. Oboje włamują się do obcego mieszkania. Nicole szykuje się do objęcia nowego stanowiska. Chce też zakończyć znajomość z Jackiem. Niebawem przerażona informuje go, że Igor nie wrócił na noc do domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...