Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3666

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jagna podwozi Kamila do szpitala. Ich pocałunek dostrzega Kolenda. Basia spotyka się z Adą, która przygotowuje książkę o seryjnym mordercy. Sugeruje autorce, by nie pomijała emocji rodzin ofiar.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ula z Jagną wracają z treningu w chwili, gdy Kamil zbiera się do pracy. Hoffer zaprasza je na śniadanie. W ramach rewanżu Jagna podwozi lekarza do szpitala. Oboje wymieniają pożegnalny pocałunek, który dostrzega Kolenda, idąca w odwiedziny do matki. Kiedy później Anna spotyka byłego kochanka na oddziale, traktuje go dość nieprzyjemnie. Wieczorem Ula oznajmia ojcu, że bardzo lubi Jagnę. Basia ma spotkanie z Adą, która przygotowuje dla jej wydawnictwa książkę o seryjnym mordercy. Zachwycony koncepcją publikacji szef sugeruje autorce, by skupiła się na portrecie zabójcy. Natomiast Smolna doradza Adzie, żeby nie pomijała emocji rodzin ofiar przestępcy. Po południu Smolnego odwiedza była żona Krzysztofa i ich syn. Grzesiek nie ma ochoty wracać do Warszawy, woli uczyć się i mieszkać w Poznaniu. Ma nadzieję, że ojciec go poprze. Po zabiegu Tadeusz rozmawia z Marianną. Kobieta mówi mu, że musi się wypisać ze szpitala, pomimo że operacja jest konieczna. Nie chce powiedzieć, dlaczego tak ma być. W szpitalnym bufecie dziewczyna prowokacyjnie zamawia kawę dla siebie i Tadzia. Daria reaguje na jej zachowanie pobłażliwością i politowaniem. Chwilę później Marianna zostaje zaatakowana przez młodego agresora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...