Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3665

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zdesperowana Weronika spisuje zeznania w sprawie Antosi. W kancelarii pojawia się śledczy, który przekazuje jej szokującą wiadomość. Arek martwi się o stan Ewy, która przez całą dobę czuwa nad matką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Zdesperowana Weronika spisuje swoje zeznania w sprawie Antosi. Powołuje się na kwestię udzielenia koniecznej pomocy córce, której zdrowie i życie było poważnie zagrożone. Oświadcza Agnieszce, że podejmie walkę z bezwzględnym systemem. W kancelarii pojawia się śledczy, wyprowadzając starszą Roztocką z równowagi. Przekazuje Weronice szokującą wiadomość. Arek martwi się o stan swojej żony Ewy, która przez całą dobę czuwa nad swoją mamą Ireną, cierpiącą na chorobę Alzheimera. Pomimo wycieńczenia kobieta nie odstępuje rodzicielki na krok. Zmartwiony Ostrowski prosi Igora, by ten porozmawiał z Ewą i przekonał ją, by bardziej się oszczędzała i nie zapominała o innych swoich bliskich. Rozmowa z kobietą nic nie daje. Wzburzona Ewa oskarża obu mężczyzn o egoizm. Marta umawia się z Romą, aby sprawdzić, jak Tomek Gembowski radzi sobie z pracą przed kamerami. Zauroczony Gębą Ksawery bardzo się cieszy, że jego mama będzie współpracować z kimś tak dla niego ważnym. Tymczasem sprytny Tomek schlebia Marcie mówiąc, że uczył się dziennikarstwa, oglądając jej programy. Filip przestaje ufać Romie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...