Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3664

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta przeprowadza casting na współprowadzącego program. Jest załamana poziomem, jaki prezentują kandydaci na to stanowisko. Jej uwagę zwraca inteligentny i dowcipny Gęba. Leśniewska daje mu angaż.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Kamil i Kolenda mijają się przy łóżku chorej matki Anny. Boska wyznaje Hofferowi, że ciężko jej patrzeć na ten obraz. Młody Hoffer postanawia odbyć jeszcze jedną rozmowę z byłą kochanką. Ta jednak gwałtownie zaprzecza, że to jego dziecko. Odmawia dalszej rozmowy. Młody Hoffer jest kompletnie rozbity. Dzwoni do Jagny, aby umówić się z nią na spotkanie. Aneta ma za złe byłemu mężowi, że kupił mieszkanie wspólnie z Kasią. Czerski mówi tej ostatniej, że nie chce, by namalowała jego portret. Wolałby zapozować jej do aktu. Oburzona Kasia stanowczo odmawia uwiecznienia go na obrazie w stroju Adama. Ten jednak ucieka się do kłamstwa. Mówi Żbikowi, że będzie miał okazję do pełnych intymności spotkań z artystką. Marta przeprowadza casting na współprowadzącego program. Jest załamana poziomem, jaki prezentują kandydaci na to stanowisko. Jej uwagę zwraca dopiero inteligentny i dowcipny Gęba. Zachwycona Marta bez wahania angażuje go do swojego projektu. Roma gratuluje Tomkowi sukcesu. Żąda podziękowań za to, że specjalnie dla niego wybrała tak marnych konkurentów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...