Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3663

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu policjant przesłuchuje Antosię. Dziewczyna mdleje pod wpływem emocji. Na oddział Kamila trafia matka Kolendy z rozległym zawałem. Do szpitala przyjeżdża będąca w zaawansowanej ciąży Anna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Weronika postanawia zeznawać na policji. Chce się przyznać do winy, jeśli tylko w ten sposób uchroni Antosię przed policyjnym przesłuchaniem. Wychodzi jednak na jaw, że jest już za późno. W szpitalu pojawia się śledczy, aby porozmawiać z młodą Roztocką. Antosia zgadza się zeznawać. W trakcie opowiadania o dramatycznych szczegółach swojej zagrożonej ciąży dziewczyna nie potrafi sobie poradzić z trudnymi emocjami i mdleje. Na oddział, gdzie pracuje Kamil, trafia matka Kolendy z rozległym zawałem. Do szpitala przyjeżdża też Anna, będąca w zaawansowanej ciąży. Podczas gdy młody Hoffer z Ostrowskim ratują jej mamę, była kochanka Kamila samotnie czeka na finał zabiegu. Po operacji dziękuje mu. Kamil wypytuje Annę o płeć dziecka. Być może zaczyna podejrzewać, że może być ojcem nienarodzonego malucha. Darek i Kasia w kancelarii chwalą się ojcu mężczyzny swoją decyzją o wspólnym zakupie mieszkania. Słyszy to nie tylko Czerski, ale również Aneta, która wpadła porozmawiać z kochankiem. Widząc jej reakcję na wieść o kupnie lokum, Mariusz jest pewny, że kobieta czuje się zazdrosna o Żbika. Wciąż coś czuje do byłego męża.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...