Sortownia (6)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek konfrontuje się z żoną Roberta. Justyna wciąż u niego mieszka. Zaprasza na obiad Nicole i Igora. Spotkanie okazuje się katastrofą. Po wszystkim dziewczyna ucieka. Nicole dostaje szansę na awans.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

Jacek konfrontuje się z żoną Roberta. Justyna wciąż u niego mieszka. Zaprasza na obiad Nicole i Igora. Spotkanie okazuje się katastrofą. Po wszystkim dziewczyna ucieka. Nicole dostaje szansę na awans. Wiktor nadal ją prześladuje. Woliński postanawia położyć temu kres. Olga podczas dyżuru na SOR-ze pomaga poszkodowanym górnikom. Niebawem pozyskuje nowe ważne informacje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...