Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3661

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Roksana jest wściekła na ojca. Planuje zemstę. Wkrótce zaskakuje Agnieszkę i Ryszarda prośbą, by zostali świadkami podczas jej ślubu z Sebą, który zostanie zorganizowany we wcześniejszym terminie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Roksana jest wściekła na ojca. Planuje zemstę. Wkrótce zaskakuje Agnieszkę i Ryszarda prośbą, by zostali świadkami podczas jej ślubu z Sebą, który zostanie zorganizowany we wcześniejszym terminie. Hebel stara się za wszelką cenę opóźnić ceremonię. Zawiadamia też o wszystkim przyjaciela. Dagmara, nie mając innego wyjścia, zostawia synka, Kacperka, u Smolnego. Krzysztofa czeka ciężki dzień, ale dobrze sobie radzi. Po pracy matka odbiera chłopca. Wyznaje, że wpadła w problemy finansowe. Odmawia jednak przyjęcia pieniędzy. Zamiast tego prosi o pomoc w znalezieniu lepiej płatnej pracy. Tadeusz oczekuje na operację zerwanego więzadła. W szpitalu odwiedza go Darek, by zabrać na kawę do bufetu. Tam wpadają na Darię. Dziewczyna wygłasza pod adresem młodego Zakościelnego kilka celnych uwag. Żbik uświadamia mu, że to zachowanie kogoś zakochanego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...