Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3660

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emil idzie na spotkanie z dziewczyną poznaną w internecie. Daria i Tadeusz wypijają za dużo alkoholu. Trafiają do mieszkania Ziębów. Ku ich zaskoczeniu, gospodarze wracają wcześniej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Emil idzie na spotkanie z Emilią - dziewczyną poznaną na portalu randkowym. Dręczą go wątpliwości, czy to ma jakikolwiek sens. Na szczęście nowa znajoma jest sympatyczna, a w dodatku piękna. Niestety, sprawa się komplikuje przez Beatę. Podczas imprezy Daria i Tadeusz wypijają za dużo alkoholu. Trafiają do mieszkania Ziębów. Ku ich zaskoczeniu, gospodarze wracają wcześniej. Kiedy nagi młody Zakościelny wyskakuje z łóżka, niefortunnie skręca sobie nogę. Jakiś czas później młodzi umawiają się w parku, gdzie śmieją się z reakcji Ziębów. Nagle dzieje się coś, przez co stają się dla siebie wrogami. Niuniek dziękuje Heblowi za pomoc w pozbyciu się byłej żony. Teraz chce się pokazać córce, a następnie wyjaśnić, dlaczego zaaranżował własną śmierć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...