Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3659

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jagna czuje, że przegrała walkę o syna. Załamana żali się Kamilowi, który bierze sprawy w swoje ręce. Marta przyjmuje ofertę poprowadzenia porannego programu telewizyjnego. Chwali zaangażowanie Romy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Olaf mówi matce, że jej nienawidzi. Jak twierdzi, porzuciła go, żeby pić i imprezować. Jagna bezskutecznie tłumaczy się uzależnieniem. Bardzo żałuje złych decyzji. Załamana żali się Kamilowi - przegrała bój o syna. Hoffer bierze sprawy w swoje ręce. Marta wreszcie przyjmuje ofertę poprowadzenia telewizji śniadaniowej w swojej stacji. Ostatecznie porzuca uprzedzenia do Romy, chwali jej zaangażowanie. Zadowolona Lenarska zaczyna walkę o zaufanie Filipa. Konarski spotyka się po pracy z nauczycielką Ksawerego, Dominiką. W barze Ziębów wpadają na Martę, która dosiada się i słucha historii o pechowym wieczorze panieńskim. Darek jest zazdrosny o Kasię, gdy ukochana ustala z Czerskim szczegóły zamówionego obrazu. Dziewczyna w odpowiedzi wypomina Żbikowi czas spędzany z Anetą. W lokalu Marii i Włodka widzi się z Darią, zastępującą dziadków w pracy. Umawiają się na wieczór. Dołączają do nich Żbik oraz jego brat Tadeusz. Zakościelnemu podoba się Daria.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...