Sortownia (5)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek mówi Justynie, co się wydarzyło przed jej urodzeniem. Odkrywa, że dziewczyna też śledzi Roberta. Niebawem Woliński bierze udział w spotkaniu autorskim Roberta. Obserwuje terapeutę i jego żonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

Jacek mówi Justynie o tym, co się wydarzyło przed jej urodzeniem. Odkrywa, że dziewczyna też śledzi Roberta. Tymczasem ona znajduje w domu naszyjnik mamy. Niebawem Woliński bierze udział w spotkaniu autorskim Roberta. Obserwuje terapeutę i jego żonę. Olga nawiązuje romans z Romanowskim. Wciąż niepokoją ją nagłe zgony na dyżurach. Igor poznaje prawdę o nowej pracy Nicole. Do tego Wiktor zaczyna jej grozić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...