Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3658

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta otrzymuje od szefostwa propozycję poprowadzenia weekendowej telewizji śniadaniowej. Beata i Paweł widzą, jak Gucio znów zachowuje się jak zdrowe dziecko. Boją się jednak wizyty kontrolnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Kamil i Jagna lecą razem do Wiednia. Hoffer chce wesprzeć terapeutkę w trudnych chwilach. Ula również życzy kobiecie, by pogodziła się z synem. Na miejscu Olaf nawet nie chce jednak nawet patrzeć na matkę. Kamil radzi, żeby porozmawiała z byłym mężem i odkryła, dlaczego pociecha tak się zachowuje. Ten oznajmia, że wyznał chłopakowi prawdę o niej. Marta otrzymuje od szefostwa propozycję poprowadzenia weekendowej telewizji śniadaniowej. Filip projektuje wygląd studia, a Roma dzieli się pomysłami na współprowadzących - mogliby nimi zostać młodzi dziennikarze internetowi. Problem w tym, że Leśniewska nie chce się zgodzić. Beata i Paweł widzą, jak Gucio znów zachowuje się niczym zdrowe dziecko. Boją się jednak dzisiejszej wizyty kontrolnej. Marzą o powrocie do normalnego życia. Sytuację rozjaśniają wyniki badań ich synka. Emil czuje się samotny i szuka miłości na portalu randkowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...