Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3657

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor budzi się obok Judyty. Po powrocie do domu przeprasza żonę za zbytnie zaangażowanie w pracę. Ela chce wiedzieć, czy Nowak ma kochankę. Przebieg dziennikarskiego śledztwa niepokoi też naczelnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Igor budzi się w łóżku obok Judyty. Po powrocie do domu przeprasza żonę za zbytnie zaangażowanie w pracę. Ela chce wiedzieć, czy Nowak ma kochankę. Przebieg dziennikarskiego śledztwa niepokoi też naczelnego. Sugeruje on podwładnemu, że Bradecka może nim manipulować. Igor jedzie do klubu, by zakończyć romans. Kurier przekazuje Zimińskim szampana od Alana. Gdy rozmawiają na czacie wideo, Marek przeprasza zięcia za pobicie, jednak szybko żałuje swoich słów. W pracy Danka pragnie uczcić narodziny wnuka. Zbiera grono nauczycielskie i stwierdza, że zamierza znów kandydować na stanowisko dyrektora. Zaskoczoną Teresę pociesza Rafał, który jej się oświadcza. Potencjalni kupcy wilii Niuńka są przerażeni tym, co się dzieje w nawiedzonym budynku. Uciekają w popłochu. Dana bezskutecznie prosi Hebla o pomoc. Wreszcie postanawia opuścić dom. Gdy się wyprowadza, przychodzi kolejny klient, proponując cenę trzykrotnie mniejszą od wartości lokum. Wszystko obserwuje zadowolony Ryszard.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...