Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3656

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zimińscy rozmawiają na czacie wideo z Olą, która urodziła syna. Dana planuje sprzedaż willi otrzymanej w spadku po mężu. Podczas oglądania budynku dochodzi do mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Do Zimińskich docierają wieści z Londynu: Ola zaczęła rodzić. Danka nie może zająć myśli niczym innym, nawet w pracy. Gdy Bednarczuk prezentuje jej plany dotyczące wyborów na dyrektora szkoły, ucina rozmowę, udzielając koleżance swojego poparcia. Teresa odbiera to jako zachętę do kandydowania i tak właśnie robi. Wieczorem Marek z żoną rozmawiają z córką na czacie wideo. Jak się okazuje, urodziła syna. Alan chce, żeby miał imię po nim. Jaworska przekazuje Igorowi, że Oskar wrócił do domu pobity. Kobieta obawia się, czy chłopaka nie spotka los jej zmarłego dziecka. Nowak znajduje go przed klubem męża Bradeckiej. Oskar zaczyna mu grozić. Wieczorem dziennikarz odbiera telefon od Judyty, która roztrzęsiona prosi o pomoc. Córka Niuńka odkrywa, że Dana planuje sprzedać willę otrzymaną w spadku po mężu. Hebel wysyła na oglądanie domu znajome małżeństwo. Sam również się tam zjawia. Podczas wizyty pani Futro wychwala lokum. Nagle dochodzi do mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...