Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3655

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W trakcie negocjacji z mężem Anety oraz jego prawnikiem wychodzi na jaw, że Żbik i Siwek byli małżeństwem. Nalepa i Kamil wypytują pacjenta, kto go postrzelił. Przyznaje się do tego żona mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Darek jest wyraźnie zazdrosny o Kasię, którą niedawno zastał w mieszkaniu z Czerskim. W trakcie negocjacji z mężem Anety oraz jego prawnikiem wychodzi na jaw, że Żbik i Siwek byli małżeństwem. Sytuacja robi się niezręczna. Rabski obraża żonę, zarzucając jej romans z oboma mężczyznami: Mariuszem, a także z Darkiem. Nalepa i Kamil wypytują pacjenta z zawałem, kto go postrzelił. Przyznaje się do tego małżonka mężczyzny podczas odwiedzin w szpitalu. Ula nie ma siły dłużej opiekować się ojcem i mamą, o czym informuje rodzica. Jak się okazuje, taką radę otrzymała od Jagny. Gdy Hoffer spotyka się z terapeutką, dostrzega, że ma ona własne problemy. Mania żałuje tak poważnego narażenia swojego zdrowia. Nie chce, by po nieudanym tatuażu została jej paskudna blizna. Helena daje wnuczce zaskakującą radę. Wojtek nadal nie wybaczył Damianowi wykorzystania zdjęcia jego przyrodzenia do budowania poparcia dla senatora wśród kobiet. Cieślik proponuje zakrapiane spotkanie dla oczyszczenia atmosfery.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...