Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3653

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika zawozi córkę na badania nefrologiczne. W szpitalu nieoczekiwanie staje się gościem przyjęcia urodzinowego doktora Nalepy. Wojtek złości się na żonę za incydent z jego intymną fotografią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Weronika zawozi córkę na badania nefrologiczne. W szpitalu nieoczekiwanie staje się gościem przyjęcia urodzinowego doktora Nalepy. Składa Lwu życzenia, po czym... całuje go w usta. Miłe chwile brutalnie niszczy śledczy, który zabiera Roztocką na kolejne przesłuchanie. Marta nie rozumie, jak Filip mógł iść na randkę z nauczycielką własnego syna. Jeszcze bardziej dziwi ją, że Mikołaj też zna panią Dominikę. Konarski i Leśniewski zjawiają się na komisariacie. Obawiają się kary za kradzież traktora. W pracy Roma opowiada Marcie o bardzo miłej sytuacji z Filipem, gdy odwiózł ją do domu. Ta przypomina mężczyźnie, że Lenarska jest zajęta. Wojtek złości się na żonę za incydent z jego intymną fotografią. Cieślik natomiast otrzymuje coraz więcej zachwytów nad swoją męskością. Mania ma wysoką gorączkę, ale odmawia pójścia z babcią do lekarza. Wreszcie wyznaje, że zrobiła sobie tatuaż, lecz coś poszło źle. Przerażona Helena wzywa Żanetę, a ona zabiera córkę na ostry dyżur.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...