Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3652

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor (Jakub Wesołowski) wypytuje Judytę (Anna Dereszowska) o napaść przed klubem. Ona rzuca podejrzenie na męża. Nowak pod wpływem impulsu całuje kobietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Oskar odwiedza panią Jaworską. Współczuje jej utraty syna. Igor wypytuje Judytę o napaść przed klubem. Bradecka rzuca podejrzenie na męża, który handluje dopalaczami. Kobieta sprzeciwia się nielegalnej działalności, a partnerowi to się nie podoba. Jako dowód odtwarza spreparowanie nagranie ostrej awantury z Bocianem. Trener bije ją i szantażuje. Nowak obejmuje rozmówczynię, a potem całuje. Agnieszka jest wściekła na Hebla. Tymczasem Dana Futro prowadzi prywatne śledztwo w zakładzie pogrzebowym. Zostaje jednak wyrzucona z biura przez pasierbicę. Wieczorem Ryszard i Niuniek zaczynają wcielać w życie kolejną operację - nawiedzenie byłej żony przez ducha drugiego z mężczyzn. Mikołaj ma się stawić na posterunku w sprawie przywłaszczenia traktora. Udaje niewiedzę. Na korytarzu spotyka uczestniczkę wieczoru panieńskiego, która rzuca mu się na szyję i całuje. Po południu Leśniewski oraz Filip idą na spotkanie z inną imprezowiczką, Dominiką. Okazuje się, że to nauczycielka Ksawerego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...