Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3651

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika zeznaje w sprawie Alicji Gniewosz - pasażerki, którą podwoziła z czeskiej kliniki. Roztocka, pragnąc chronić córkę, sprytnie unika odpowiedzi na pytanie, co robiła wtedy za granicą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Weronika zeznaje w sprawie Alicji Gniewosz - pasażerki, którą podwoziła z czeskiej kliniki. Roztocka, pragnąc chronić córkę, sprytnie unika odpowiedzi na pytanie, co robiła wtedy za granicą. Jarek jest wściekły na żonę po tym, jak zniknęła, gdy Juniora zatrzymała policja. Bergom ciężko uwierzyć, że syn nie tylko próbował kogoś okraść, ale też pił alkohol. Rano starają się dowiedzieć od chłopca, z kim wtedy był i dlaczego tak się zachował. Chłopak zaczyna płakać, przeprasza rodziców. Eliza obawia się, czy nie odbiorą im dzieci. Nocą roztrzęsiona Dana Futro chce pokazać Heblowi zostawione w jej lodówce zakrwawione rybie łby. Kiedy jednak otwiera drzwi urządzenia, przerażający "prezent" znika. Kobieta ma wrażenie, że traci zmysły. Rano Agnieszka postanawia śledzić męża. Podejrzewając go o romans, jedzie za Ryszardem do domy, w którym ukrywa się Niuniek. Tam Olszewska widzi ducha...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...