Sortownia (3)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek rozmawia z policjantami o agresywnym pacjencie. Olgę zastanawia wzrost liczby śmiertelnych przypadków na jej dyżurach z Wolińskim. W klubie go-go zostaje pobita jedna z dziewczyn.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

W szpitalu Jacek rozmawia z policjantami o agresywnym pacjencie. Olga nie może zrozumieć, dlaczego tak nagle wzrosła liczba śmiertelnych przypadków na jej dyżurach z Wolińskim. Nicole wybiera się na rozmowę w sprawie nowej pracy. W klubie go-go zostaje pobita jedna z dziewczyn. Odpowiedzialny jest za to Wiktor, właściciel lokalu. Jacek śledzi Roberta, terapeutę, który wydał książkę o traumie. Justyna wraca na SOR, by zobaczyć się z Wolińskim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...