Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3650

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Antosia odzyskuje równowagę po aborcji. Weronika otrzymuje wezwanie na przesłuchanie dotyczące pomocy w usunięciu ciąży. Roksana postanawia zgodnie z wolą ojca poprowadzić zakład pogrzebowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Antosia odzyskuje równowagę psychiczną po aborcji. Idzie nawet na uczelnię. Weronika otrzymuje wezwanie na przesłuchanie. Dotyczy ono pomocy w usunięciu ciąży. Okazuje się, że ich pasażerka wspomniała o Roztockiej w swoich zeznaniach. Roksana postanawia wykonać ostatnią wolę ojca i poprowadzić zakład pogrzebowy. Pierwsza klientką jest kobieta pragnąca pochować psa. Agnieszkę zastanawiają ciągłe telefony do męża. Jak tłumaczy Hebel, to nowy, natrętny kontrahent - Marian Duch. Nocą Ryszard wymyka z domu. Olszewska podejrzewa, że ma kochankę. Jakiś czas później Dana Futro znajduje w lodówce krwawą zawartość. Juniora martwią kłótnie rodziców. Pociesza się wagarami z Grzywą. Dołączają w parku do jego starszego brata, który przyniósł piwo. Koledzy przekonują młodego Berga do kradzieży. Kiedy jednak usiłuje zabrać pieniądze z portfela śpiącego mężczyzny, próba kończy się tragicznie. Klata proponuje Elizie pracę w radiu. Oboje świętują. Po powrocie do domu sąsiad zaczyna ją całować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...