Nasza bandera znaczy śmierć: The Best Revenge Is Dressing Well (5)

(Our Flag Means Death: The Best Revenge Is Dressing Well)

serial przygodowy USA 2022  od 16 lat

W skrócie

Czarnobrody postanawia spróbować swoich sił w roli arystokraty. Na eleganckim przyjęciu przywódca piratów rozkoszuje się swoim alter ego, a jego kompani opracowują plan szybkiego wzbogacenia się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1717. Przyzwyczajony do życia w luksusie arystokrata Stede Bonnet (Rhys Darby) przeżywa kryzys wieku średniego. W końcu decyduje się na diametralną zmianę. Porzuca swoje przywileje i zostaje kapitanem statku pirackiego "Revenge". Z początku w każdej niemal godzinie zmuszony jest walczyć o posłuch załogi. Sytuację mężczyzny zmienia dopiero starcie z niesławnym Czarnobrodym (Taika Waititi), po którym zdobywa szacunek wcześniejszych buntowników. Serial zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Czarnobrody postanawia spróbować swoich sił w roli arystokraty. W tej sytuacji Stede, Oluwande i Frenchie również przyjmują nową tożsamość, aby towarzyszyć mu na eleganckim przyjęciu. Na miejscu przywódca piratów rozkoszuje się swoim alter ego, podczas gdy jego kompani opracowują plan szybkiego wzbogacenia się. Po powrocie na statek Izzy próbuje ukarać Luciusa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...