Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3647

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek ma się dziś spotkać z Anetą oraz jej mężem, Rabskim, i jego prawnikiem. Próbuje on zniechęcić żonę do rozwodu. Grozi, że rozprawa będzie trudna. Siwek jednak się nie wycofuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Darek ma się dziś spotkać z Anetą oraz jej mężem, Rabskim, i jego prawnikiem. Próbuje on zniechęcić żonę do rozwodu. Grozi, że rozprawa będzie trudna. Siwek jednak się nie wycofuje, więc partner żąda rozstania z orzeczeniem o winie kobiety. Doskonale wie o romansie z Czerskim. Darek żąda wyjaśnień. Marta ogląda nagranie z wieczoru panieńskiego, w którym uczestniczyli też Mikołaj i Filip. Mąż twierdzi, że niczego nie pamięta. Tymczasem wciąż nie wiadomo, gdzie jest Konarski. Jak się niebawem okazuje, z pobliskiego gospodarstwa został w nocy skradziony traktor. Wreszcie, dzięki psu sąsiadki Romana, udaje się znaleźć Filipa - zakutego w kajdanki, noszącego strój jednorożca. Zniechęcona Ula chce zrezygnować z terapii, ponieważ nie zamierza ułatwiać ojcu romansu. Nie przyjmuje tłumaczeń Kamila. Pomaga dopiero upór Jagny, która przeprowadza z nastolatką szczerzą rozmowę. Wieczorem, gdy Hoffer jest na dyżurze, do przyjaciółki wpadają Tosia i przyprowadza chłopaków oraz przynosi alkohol.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...