Sortownia (2)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po ostatnich wydarzeniach związanych z pijanym kierowcą Jacek uważnie obserwuje swoje otoczenie. Justyna imprezuje z nowymi kolegami. Jeden z nich wskutek przedawkowania narkotyków trafia na SOR.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

Po ostatnich wydarzeniach związanych z pijanym kierowcą Jacek uważnie obserwuje swoje otoczenie. Nicole i Igor są zmęczeni pracą i codziennością w klubie u Reni. Kobieta decyduje, że czas coś zmienić. Justyna poznaje nowych kolegów, z którymi imprezuje na mieście. Jeden z nich wskutek przedawkowania narkotyków trafia na SOR. Tam dziewczyna spotyka Jacka. Tymczasem on musi zająć się przypadkiem agresywnego mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...