Magda M. 4 (10)

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znajomość Agaty i Rafała staje się coraz bardziej zażyła. Matka Jacka prosi przyszłą synową, by wybrała pierścionek zaręczynowy. Kacper przeprasza Magdę, że wyszedł bez pożegnania z wesela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Znajomość Agaty i Rafała staje się coraz bardziej zażyła. Jednak tym razem Agata postanawia się nie spieszyć. W przeciwieństwie do Barbary, która przynosi dziewczynie katalog od jubilera. Matka Jacka prosi przyszłą synową, by wybrała sobie pierścionek zaręczynowy. Tymczasem Kacper przeprasza Magdę za to, że bez pożegnania wyszedł z wesela Marioli i Wojtka. Przyjaciele mecenas Miłowicz robią wszystko, by tylko namówić ją na spotkanie z Piotrem. Jednak skuteczne okazują się dopiero namowy jej matki. Pod wpływem słów Teresy Magda postanawia pojechać do Zakopanego. Na miejscu okazuje się, że Piotr wybrał się na niebezpieczną wspinaczkę i na dodatek nie wziął ze sobą telefonu...

Występują

Twórcy

Ładuję...