Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3646

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor widzi, jak przed klubem do Judyty podchodzi Bocian. Bradecka zauważa podsłuchującego Nowaka, więc odgrywa scenę. Chce, żeby Bocianowski ją zaatakował, krzyczy, że nie pozwoli się szantażować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Igor widzi, jak przed klubem do Judyty podchodzi Bocian. Bradecka zauważa podsłuchującego Nowaka, więc odgrywa scenę. Chce, żeby Bocianowski ją zaatakował, krzyczy, że nie pozwoli się szantażować. Dziennikarz decyduje się śledzić trenera. Niuniek pyta Ryszarda, czy tajna misja w domu Dany się powiodła. Jednocześnie Futro dokonuje zaskakującego odkrycia - meble w wilii zostały przestawione. Podejrzewając Roxy, jedzie do domu Heblewskiego, awanturuje się i grozi młodej kobiecie policją. Tymczasem Agnieszka dostrzega dziwne zachowanie męża. Olszewskiej udaje się usłyszeć jego potajemną rozmowę z Niuńkiem. Zaczyna podejrzewać partnera o romans. Mikołaj oraz Filip nie odzywają się od wczoraj. Zdenerwowana Marta przyjeżdża do pensjonatu Romana. Tam dowiaduje się od wścibskiej sąsiadki ojca, że panowie tańczyli nocą z rusałkami, co więcej planowali wyjazd nad morze. Leśniewski budzi się na ambonie myśliwskiej, mając na sobie dziwne futro. Jeden z polujących mężczyzn myli go z dzikiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...