Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3645

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj i Filip jadą do pensjonatu Romana, by zrobić zdjęcia na stronę internetową. Dołączają do uczestniczek wieczoru panieńskiego. Roksana planuje z pomocą Agnieszki podważenie testamentu ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Po wypadku Weronika, Antosia i ich pasażerka przebywają w szpitalu. Wszystkie są w dobrym stanie. Roztocka próbuje nie dopuścić do ujawniania informacji o pobycie w klinice aborcyjnej. Od razu przyznaje się do spowodowania kolizji, żeby jak najszybciej opuścić z córką placówkę medyczną. Niestety, dziewczyna wyznaje lekarce prawdę - wczoraj poroniła. Mikołaj pyta Filipa, czy może stworzyć stronę internetową pensjonatu Romana. Jadą razem na miejsce, gdzie robią zdjęcie ośrodka. Tymczasem tam trwa impreza: wieczór panieński. Niestety, nie dociera zamówiony przez kobiety striptizer. Wówczas panie biorą na cel... Leśniewskiego oraz jego towarzysza. Niuniek ma prośbę do zaskoczonego Hebla. Chce, by zdobył zaufanie Dany. Dodaje tajemniczo, że pani Futro jeszcze pożałuje otrzymanego spadku. Tymczasem Roksana planuje z pomocą Agnieszki podważyć testament ojca. Po południu Seba i Hebel pomagają jej się pakować. Nieoczekiwanie zjawia się była żona Niuńka. Heblewski traktuje ją lepiej niż Roxy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...