Sortownia (1)

serial psychologiczny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek i Olga rozpoczynają pierwszy wspólny dzień pracy na SOR-ze. Mężczyzna musi zająć się pijanym kierowcą. Wywołuje to u niego falę emocji. Na oddziale pojawia się tajemnicza Justyna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jacek Woliński (Andrzej Chyra) pracuje na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. To tu trafiają ciężkie przypadki i pacjenci, których życie jest zagrożone. Doświadczony, oddany swojej pracy lekarz podczas trwających wiele godzin dyżurów musi zdecydować, kto natychmiast otrzyma pomoc, a kto może poczekać. Jest zdeterminowany, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednocześnie zmaga się z trudnymi realiami i niewydolnym systemem. Praca wydaje się jego misją, ale znaczy dla niego znacznie więcej. Swoim zaangażowaniem Woliński zagłusza demony przeszłości. Doceniany przez pacjentów i ich rodziny codziennie dokonuje dramatycznych wyborów. Rozdarty między etyką lekarską a potrzebą wymierzania sprawiedliwości stawia się w pozycji pana życia i śmierci. Ratuje tych, którzy na to zasłużyli. Dla pozostałych ma inny plan...

W tym odcinku

SOR w jednym z warszawskich szpitali. Jacek i Olga ratują pacjentów, którzy trafiają na oddział. To ich pierwszy wspólny dzień pracy, a personel nie ufa lekarce. Po zakończonym dyżurze Jacek idzie do klubu go-go, by porozmawiać z Nicole, z którą łączy go głęboka relacja. Później wraca do szpitala, gdzie musi zająć się pijanym kierowcą. Wywołuje to u niego falę emocji i zmusza do radykalnych działań. Jednocześnie na SOR-ze pojawia się tajemnicza Justyna.

Występują

Twórcy

Ładuję...