Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 1 (2)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Ausgelöscht: Part 1)

serial sensacyjny Niemcy 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W trakcie świętowania 40-lecia służby Bonratha dochodzi do zamachu. Wkrótce okazuje się, że ten akt był zemstą handlarza bronią, którego śladem podążają policjanci oraz pracownik Urzędu Krajowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

W tym odcinku

W trakcie świętowania 40-lecia służby Bonratha dochodzi do zamachu. Wkrótce okazuje się, że ten akt był zemstą handlarza bronią Grundmanna, którego śladem podążają funkcjonariusze oraz pracownik Urzędu Krajowego, Markus Hofer. Polecenia przestępcy wypełnia tajemniczy Cleaner, który nie pozostawia po sobie żadnych świadków. Semir i Alex podążają śladem zbrodniarza. Niebawem odkrywają, że Cleaner to... Markus Hofer. Przestępcy udaje się jednak uciec i staje się niebezpieczny również dla Grundmanna. W tej sytuacji handlarz bronią postanawia się go pozbyć. Niebawem dochodzi do fatalnego zdarzenia: mały syn Hofera ginie pod ostrzałem snajpera. Przestępcy ponownie udaje się uciec. Rozpoczyna się rozpaczliwa pogoń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...