Pierwsza miłość | odc. 3640

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Śmiałek i Bartek omawiają szczegóły dotyczące ślubu Romana i Celiny. Kazanowa dowiaduje się, że syn wpadł w złe towarzystwo i ma dostęp do broni palnej. Znajduje w jego pokoju sporą ilość gotówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Śmiałek i Bartek omawiają ostatnie szczegóły dotyczące ślubu Romana i Celiny. Kalina zauważa zmiany, jakie zaszły w zachowaniu jej ojca dzięki terapii. Dramatyczne wydarzenia, których doświadczyła rodzina, uświadamiają dziewczynie, że obie z Magdą są dla niego bardzo ważne. Michał podejrzewa, że Oskara coś łączy z sąsiadką, Oliwką. Kazanowa dowiaduje się, że jej najstarszy syn wpadł w złe towarzystwo i ma dostęp do broni palnej. Przerażona kobieta znajduje w jego pokoju sporą ilość gotówki. Grażyna chce zwolnić Kacpra. W tym celu szuka dowodów zaniedbania doktora Nowaczyka. Zatrudnia nawet prawnika, który ma wytoczyć mężczyźnie proces.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...