Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3640

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejny lekarz nie widzi potrzeby usunięcia ciąży. Roztocka postanawia zabrać Antosię do zagranicznej kliniki aborcyjnej. Kamil czuje się odtrącony przez Ulę. Prosi Jagnę, żeby z nią porozmawiała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Weronika ma nadzieję, że znajomy Nalepy, nefrolog, pomoże ocalić Antosię. Niestety, choć wyniki badań są złe, lekarz nie widzi potrzeby usunięcia ciąży. Lew wyjaśnia - wszyscy obawiają się więzienia. Tymczasem córka Roztockiej planuje zażyć tabletki poronne, które mogą jej zaszkodzić. Prawniczka nie może dłużej czekać, od razu zabiera dziewczynę do zagranicznej kliniki aborcyjnej. Ula nie chce iść do szkoły. Odmawia nawet zjedzenia śniadania. Kamil czuje się odtrącony przez własne dziecko. Później Jagna pyta go, czy złamał abstynencję. On zaprzecza. Wprawdzie nie brakuje mu powodów, ale bardzo martwi się o nastolatkę. Prosi terapeutkę, żeby z nią porozmawiała. Wieczorem Ula przekazuje Hofferowi, że rezygnuje z dalszej nauki. Dziś odbywa się pogrzeb Niuńka. Na ceremonii zjawia się jego znienawidzona żona Dana. Kobieta bez ogródek radzi Roxy znaleźć sobie adwokata, ponieważ czeka ją walka o spadek. Kiedy Hebel wygłasza ostatnie pożegnanie, ktoś obserwuje wszystko z ukrycia...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...