Pierwsza miłość | odc. 3639

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biernacki ma za złe Wenerskiemu, że ten wtrąca się w jego życie. Jest przekonany, że to właśnie on dał Idze pieniądze na badania potwierdzające jego ojcostwo. Rozmowie przysłuchuje się Marysia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Zirytowany Biernacki ma za złe Wenerskiemu, że ten wtrąca się w jego życie. Jest przekonany, że to właśnie on dał Idze pieniądze na badania potwierdzające jego ojcostwo. Rozmowie przysłuchuje się Marysia. Nie rozumie, dlaczego Jakub znowu wtrąca się w sprawy Adama, przyjaciela Laury. Natomiast Biernacki prosi Igę o spotkanie, na którym zjawia się również Edyta. Tymczasem pochłonięta przygotowaniami do ślubu i wesela Kazanowa zauważa, że Andrzejek zmienił styl ubierania oraz dziwnie się zachowuje. Przerażona Kalina dociera wraz z Leonem na ogródki działkowe, na których ukryła się Magda i Kornel. Natychmiast wzywają do nich pogotowie ratunkowe. Pod nieobecność Kaliny Oskar próbuje poradzić sobie z nawarstwiającymi się obowiązkami w pracy i z opieką nad Marlenką. Zadania wymykają mu się spod kontroli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...