Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3639

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil wraca z lotniska z obrażoną na niego Ulą. Nastolatka boi się, że tata znowu sięgnie po alkohol. Marta chce, żeby Roma wyjaśniła jej, dlaczego poprzedniego dnia zniknęła z pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Kamil wraca z lotniska z wciąż obrażoną na niego Ulą. Nastolatka zwierza się Tosi, która kiedyś mieszkała u Hofferów. Opowiada, jak Hao zawstydził ją w szkole. Niepokoi się o załamaną mamę, ale najbardziej boi się, że tata znowu sięgnie po alkohol. Tymczasem do mężczyzny docierają zaskakujące wieści - Kolenda jest ciąży. Marta chce, żeby Roma wyjaśniła jej, dlaczego poprzedniego dnia bez uprzedzenia zniknęła z pracy. Po zakończeniu programu Lenarska zjawia się na planie z tortem. Chce uczcić nagranie setnego odcinka. Filip staje się świadkiem nerwowej rozmowy telefonicznej kobiety z mężem. Konarski oferuje podwózkę oraz swoje towarzystwo. Elizę odwiedza sąsiad, Wojtek. Przekazuje Hani pendrive'a, na którym znajduje się wywiad z jej mamą. Jarek oddaje nauczycielce fizyki rozwiązane zadania. Berg nie życzy sobie, by poniżała Juniora. Następnie on i Bruno idą na spotkanie z szefową firmy kosmetycznej, z którą zamierzają podpisać umowę na eventy. Ta jest oczarowana Jarkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...