Magazyn 13: Nigdy więcej (12)

(Warehouse 13: Nevermore)

serial SF Kanada/​USA 2009  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Agenci ciągle zajmują się sprawą MacPhersona i wciąż nie udaje im się go złapać. Ojciec Myki znajduje tajemniczy notatnik. Okazuje się, że należał on do Edgara Alana Poe i przynosi pecha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agenci służb specjalnych Pete Lattimer i Myka Bering zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W budynku przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. Lattimer i Bering odpowiadają teraz za bezpieczeństwo tej kolekcji. Jednocześnie kontynuują poszukiwania podobnych artefaktów na terenie całego kraju.

W tym odcinku

Agenci ciągle zajmują się sprawą MacPhersona. Niestety nadal nie udaje im się go złapać. Ojciec Myki znajduje tajemniczy, dziewiętnastowieczny notatnik. Okazuje się, że należał on do poety Edgara Alana Poe. Historyczne znalezisko naraża każdego, kto go widział na poważne niebezpieczeństwo. W szkole w Portland dochodzi do dziwnych wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że mają one związek ze znalezionym notesem.

Występują

Twórcy

Ładuję...