Pierwsza miłość | odc. 3638

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Długi samotny wyjazd nad morze korzystnie wpłynął na formę Eweliny. Odpoczęła po tym, co przeszła w więzieniu. Laurę dręczą myśli, związane ze skandalem wokół Adama. Chce się upewnić, że to plotki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Długi samotny wyjazd nad morze korzystnie wpłynął na formę Eweliny. Odpoczęła po tym, co przeszła w więzieniu. Cieszy się ona z powrotu do Bartka. Nie wie jednak, co wydarzyło się między nim a Emilką. Laurę dręczą myśli, związane ze skandalem wokół Adama. Chce się upewnić, że to tylko niepochlebne plotki. Tymczasem Wenerski przekazuje Idze niezbite dowody potwierdzone testami DNA na to, że Biernacki to jej biologiczny ojciec. Leon oraz Kalina nie są zadowoleni z działań policji w sprawie zaginięcia Magdy i Kornela. Kalina ma pretensje do ojca, że nie stanął po jej stronie podczas przesłuchania na komisariacie. Zła na bezradność organów ścigania, postanawia z tatą wyruszyć śladami nastolatki do Świdnicy. W pewnym momencie Magda wykonuje rozpaczliwy telefon do siostry. Zaczyna się walka z czasem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...