Pierwsza miłość | odc. 3637

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciółki wiedzą już o chorobie nowotworowej Kingi. Kobieta nie chce rozmawiać na ten temat. Emilka wyznaje, że spędziła noc z Bartkiem. Leon opowiada o specjalnej karcie płatniczej Magdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Wszystkie przyjaciółki wiedzą już o chorobie nowotworowej Kingi. Deklarują swoją pomoc. Kobieta nie chce jednak rozmawiać na ten temat, prosi koleżanki, by opowiedziały jej o czymś przyjemnym. Emilka wyznaje, że spędziła upojną noc z Bartkiem. Leon opowiada o specjalnej karcie płatniczej Magdy - dzięki kolejnym transakcjom może sprawdzać jej lokalizację. Marysia i Wenerski próbują sobie wyjaśnić ostatnie nieporozumienia. Emilka przypadkowo dowiaduje się, że ktoś sprzedaje krem produkowany w jej fabryce, który nigdy nie miał trafić na taśmę. Prosi Seweryna i Melisę o szczerość. Czuje się zdradzona i oszukana. Tymczasem do Wadlewa wraca Ewelina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...