Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3638

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiadomo już, że bandyci znają adres Igi. Zdaniem Roberta, jeśli przestępcy zobaczą przed domem Przybysz wóz policyjny, uznają ją za zagrożenie i znów zaatakują. Tadeusiak wpada na pewien pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Wiadomo już, że bandyci znają adres Igi. Zdaniem Roberta, jeśli przestępcy zobaczą przed domem Przybysz wóz policyjny, uznają ją za zagrożenie i znów zaatakują. Tadeusiak wpada na inny pomysł. Michał zabiera kobietę do siebie, zaś stróże prawa urządzają zasadzkę w jej lokum. Nocą dochodzi do dramatycznej akcji, a życie Tadeusiaka jest zagrożone. Igor idzie na spotkanie z matką zamordowanego Bartka. Nie potrafi ona zrozumieć, dlaczego na pogrzebie syna nie zjawił się nikt z jego ukochanego klubu sportowego. Po południu Nowak - podając się za Czarka - wraca do szkoły Bradeckiej, na trening kickboxingu. Judyta gratuluje mu dobrej decyzji. Nieoczekiwanie w budynku zjawiają się policjanci uzbrojeni w nakaz przeszukania. Sławek z zaskoczeniem dostrzega Igora. Roma częstuje wszystkich w pracy ciastem, ale Martę głośno ostrzega, że wypiek zawiera alkohol. Jakiś czas później dawna rywalka jedzie gdzieś z szefem w godzinach pracy. Leśniewska widzi, jak wyraźnie kokietuje Grzegorza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...