Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3637

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek i Kasia planują oglądać dziś mieszkanie do wynajęcia. Aneta kłóci się z mężem. Po awanturze żąda od niego separacji. Potem żali się kochankowi, Czerskiemu. Ich rozmowę słyszy Żbik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Darek i Kasia planują oglądać dziś mieszkanie do wynajęcia. Aneta kłóci się z mężem. Po awanturze żąda od niego separacji. Potem żali się kochankowi, Czerskiemu. Ich rozmowę słyszy Żbik, który nieoczekiwanie zjawia się w biurze. Specjalnie mówi, że kiedyś pracował z kobietą, czym wzbudza zazdrość Mariusza. Przed kancelarią dawną rywalkę spotyka Bergówna. Aneta skutecznie niszczy dobry nastrój oraz pewność siebie Kasi. Podczas spaceru z córeczką Iga zostaje napadnięta i okradziona. Przybysz zrywa szalik z twarzy napastnika, ale ten pryska jej w oczy żrącym kwasem. Brzozowski zawozi poszkodowaną do szpitala. Gdy wracają do domu, nieznany sprawdza wrzuca przez okno kamień, do którego przywiązano kartkę z ostrzeżeniem, że mają milczeć. Junior zamierza podzielić się zadaniami z fizyki z kolegą. Grzywa planuje jednak zemstę na nauczycielce. U Elizy zjawia się sąsiad. Zdenerwowany informuje ją o utracie pracy w radiu. Klata robi z Bergową niezwykły wywiad. Intymną atmosferę przerywa Luśka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...