Pierwsza miłość | odc. 3636

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W klinice Grażyny znowu dochodzi do ucieczki z oddziału psychiatrii dziecięcej. Tym razem Kacper nie może znaleźć Magdy. Wydaje się, że nastoletnia pacjentka wszystko zaplanowała z wyprzedzeniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

W klinice Grażyny znowu dochodzi do ucieczki z oddziału psychiatrii dziecięcej. Tym razem Kacper nie może znaleźć Magdy. Wydaje się, że nastoletnia pacjentka wszystko zaplanowała z wyprzedzeniem. Ojciec dziewczynki jest oburzony faktem, że szpital nie potrafi zapewnić należytej ochrony pacjentom. Okazuje się, że Kornel również uciekł ze swojej placówki. Wygląda na to, że zakochani zaplanowali to wspólnie. Laura nie potrafi wybaczyć Adamowi oskarżeń, które kierował w jej stronę. Biernackiego irytuje obecna sytuacja. Kulas nadal żeruje na zdolnościach swojej córki i próbuje zarabiać na kolejnych turniejach szachowych, w których dziewczynka bierze udział. Kinga przyznaje się Marcie do tego, że jest ciężko chora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...