Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3636

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Poruszony Hebel wraca do domu. Informuje Roksanę, że po przeniesieniu do prywatnej kliniki stan jej ojca się pogorszył. Niestety, nie udało się go uratować. Młoda kobieta nie wierzy słowom Ryszarda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Poruszony Hebel wraca do domu. Informuje Roksanę, że po przeniesieniu do prywatnej kliniki stan jej ojca mocno się pogorszył. Niestety, nie udało się go uratować. Młoda kobieta nie wierzy słowom Ryszarda - podejrzewa rodzica o kolejny przekręt. Wkrótce jednak w domu Heblewskiego zjawia się pracownik domu pogrzebowego, którego właścicielem jest Niuniek, i prosi o wybór urny. Do Roxy powoli dociera straszna prawda. Weronika ma nadzieję, że nefrolog wykaże zagrożenie dla zdrowia Antosi i zaleci usunięcie ciąży. Tymczasem lekarz odmawia skierowania na aborcję. Nie widzi zagrożenia dla pacjentki. Wyraźnie się boi. Agnieszka przekazuje Roztockiej ulotki zagranicznych klinik. Z kolei matka prawniczki radzi zaufać doktorowi, ponieważ chronią ludzie życie. Naczelny nie pozwala Igorowi zająć się sprawą brutalnej śmierci Bartka. Nowak ignoruje szefa. Odwiedza szkołę walki, w której trenował chłopak. Spotyka tam Judytę Bradecką. Zachęca ona dziennikarza, by zapisał się na zajęcia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...